Vše o nákupu

Je zboží kvalitní?
Tiskneme na kvalitní textil vyšší gramáže předních evropských výrobců textilu. Použití nejmodernější tiskové technologie zajišťuje vysokou trvanlivost potisku. Potisk je měkký a příjemný na dotek, nevytváří na tričku tvrdou vrstvu, neloupe se. Před prvním nošením doporučujeme textil vyprat. V důsledku předtiskové přípravy může vyjímečně na potištěné straně vznikat tvrdší vrstva, která však po vyprání zmizí.Kde najdu tabulku velikostí?
Tabulku velikostí naleznete v popisu u každého produktu a nebo zde.Jak vypadají trička na fotce?
Detailní vyobrazení triček uvidíte v popisu u každého produktu a nebo zde.Jak trička prát?

Trička doporučujeme prát na ruby, nepoužívat aviváže a nekvalitní agresivní prací prostředky a prát na 40. Žehlit vždy naruby.


Kdy zboží dostanu?
Objednávka bude vyřízena do 3-5 pracovních dnů. Před Vánocemi může být doba dodání delší.


Mohu zboží vyměnit?
Zboží můžete bezplatně vyměnit do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je nutné zaslat nepoškozené společně s daňovým dokladem, který vám byl zaslán do mailu (bez něj zboží nebude k výměně přijato) na adresu:

Aveneli s.r.o.
Vaníčkova 100/6
16900 Praha 6

V období Vánoc přijímáme zboží na výměnu velikostí pouze do 10.12.!

Na doklad připište rukou podrobnosti o výměně, případně označte zboží, které požadujte vyměnit.
Cenu dopravy v případě výměny zboží platí kupující - zásilku posíláme na dobírku (cena dopravy) buď Českou poštou nebo dopravcem InTime. Pozn: Zboží, u kterého si zákazník zvolí vlastní potisk (jméno, rok narození, věk), vyměňujeme za 50% původní ceny.

 

Uložit

Uložit

Uložit